[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Co dodat...prostД› pohГЎdka... :-)
Anweaptuddide Дата: Вторник, 27.08.2013, 12:18 | Сообщение # 1 Offline

Сообщений: 4
Рядовой
- 0 +
už jsem do vaší poradny psala v dotazu "Exekuce i přes to, že byl úvěr přepsán na jinou osobu". Jednalo se o to, že se moje mamka podepsala na úvěr pro známé, na částku 20tis. Oni to neplatili, za nějakou dobu se ten úvěr nechal převést na toho známého a i přes to po pěti letech mamce přišla exekuce na plat, na dům, na spoření atd. Dnes je tam dluh 140tis. Ten znamý je v takových dluzích, že nemá majetek, práci ani nic. Mamka ten dluh bude muset zaplatit, protože nechce mít všechno obestavené a zablokované. Nechce přijít o všechny svoje úspory. Ale jak si zajistit, že od něj ty peníze dostane zpátky? Postačí směnka? V případě, že ji nezaplatí.. dá se vůbec postoupit nějaké vymahačské firmě? Když ten člověk už má jen dluhy tak si myslím, že taková směnka není pro exekutory zrovna výhodná. Nebo co by se stalo v případě, že by nesplnil soudní příkaz k zaplacení? Stačí, když bude mít směnka všechny svoje náležitosti? Nemůže se na ní třeba nějak špatně podepsat, aby pak byla neplatná? říkala jsem si, jestli by nebylo lepší podepsat ji přímo před právníkem.. Nebo vás napadá jiné řešení, jak si nějak pojistit vrácení peněz? Neustále říkám mamce, že by bylo lepší se o těchto věcech poradit s právníkem ale nějak ji nemůžu donutit sad Velice děkuji za rady.7. listopad 2002 Stavební spoření · Hypoteční kalkulátor · Nejlepší hypotéka · Kalkulátor nájmu · Stavební spoření · Řádné úvěry od spořitelen · PřeklenovacíAktivně využívat své konto je jednoduché. Stačí si každý měsíc nechat poslat jednu platbu (např., mzdu nebo důchod), provést jednu platbu (např., úhradu faktury za elektřinu nebo plyn) a jednou zaplatit debetní kartou v jakémkoli obchodě, včetně internetového, a to do 20. dne v příslušném měsíci.
http://ceska-sporitelna-hypoteky.pen.io/ - banka bez poplatku za ГєДЌet
VedenГ­ ГєДЌtu zЕЇstane po 1. dubnu zdarma uЕѕ jen pro klienty, jejich prЕЇmД›rnГЅ zЕЇstatek v pЕ™edchozГ­m kalendГЎЕ™nГ­m mД›sГ­ci ДЌinil alespoЕ€ 15 tisГ­c korun.
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: